Produkt #
100-119
100-119
rear lamp
*)Spare part sold by Cartratec Bohemia s.r.o., are compatible with products of the Rolfo®, Kässbohrer® and Lohr® brands. All brands, references and comparison numbers listed are for comparison purposes only. Pokud není uvedeno jinak, jsou nabízené náhradní díly vyrobeny společností Cartratec nebo pod jejím dohledem
Lohr® is a registered trademark owned by Lohr Industrie S.A.
Rolfo® is a registered trademark owned by Rolfo S.P.A.
Kässbohrer® is a registered trademark owned by Daimler Truck AG
| Reference # |
|
| type/series | Multipoint |
| side | left |
| length outside | 55mm |
| width outside | 240mm |
| height outside | 140mm |
| connection 1 design | PG |
| connection 2 design | ASS1 |
| light source | LED |
| cable | 1.8m |
| Weight | 0.925kg |
| Váha | 0,925kg |
| Výrobce | Aspöck |
| ?cs-Zusatz? | . |
| Fotka | Produkt # | Označení |
|---|---|---|
|
|
100-125 | zadní světlo |