Produkt #
100-217
100-217
držák pružiny
*)Spare part sold by Cartratec Bohemia s.r.o., are compatible with products of the Rolfo®, Kässbohrer® and Lohr® brands. All brands, references and comparison numbers listed are for comparison purposes only. Pokud není uvedeno jinak, jsou nabízené náhradní díly vyrobeny společností Cartratec nebo pod jejím dohledem
Lohr® is a registered trademark owned by Lohr Industrie S.A.
Rolfo® is a registered trademark owned by Rolfo S.P.A.
Kässbohrer® is a registered trademark owned by Daimler Truck AG
| Reference # |
|
| místo instalace | pro parabolickou pružinu |
| materiál | Ocel |
| povrch | surový |
| délka vnější | 184mm |
| šířka vnější | 87mm |
| výška vnější | 240mm |
| průměr 1/ uvnitř | 35mm |
| průměr 2/ vnější | 70mm |
| Váha | 0,000kg |
| Výrobce | BPW |
| ?cs-Zusatz? | . |