Produkt #
101-669
101-669
šroub
*)Spare part sold by Cartratec Bohemia s.r.o., are compatible with products of the Rolfo®, Kässbohrer® and Lohr® brands. All brands, references and comparison numbers listed are for comparison purposes only. Pokud není uvedeno jinak, jsou nabízené náhradní díly vyrobeny společností Cartratec nebo pod jejím dohledem
Lohr® is a registered trademark owned by Lohr Industrie S.A.
Rolfo® is a registered trademark owned by Rolfo S.P.A.
Kässbohrer® is a registered trademark owned by Daimler Truck AG
| Reference # |
|
| strana | vrchní |
| materiál | Ocel |
| povrch | pozinkováno |
| délka vnější | 162mm |
| délka uvnitř | 143mm |
| průměr 2/ vnější | 30mm |
| Váha | 0.957kg |
| Váha | 0,957kg |
| Výrobce | Schneebichler |
| ?cs-Zusatz? | . |
| Fotka | Produkt # | Označení |
|---|---|---|
|
|
102-240 | zástrčka |
|
|
101-698 | upevňovací deska |
|
|
101-674 | upevňovací deska |
|
|
101-663 | posuvná deska |
|
|
101-664 | posuvná deska |