Produkt #
102-392
102-392
stohovací rampa
*)Spare part sold by Cartratec Bohemia s.r.o., are compatible with products of the Rolfo®, Kässbohrer® and Lohr® brands. All brands, references and comparison numbers listed are for comparison purposes only. Pokud není uvedeno jinak, jsou nabízené náhradní díly vyrobeny společností Cartratec nebo pod jejím dohledem
Lohr® is a registered trademark owned by Lohr Industrie S.A.
Rolfo® is a registered trademark owned by Rolfo S.P.A.
Kässbohrer® is a registered trademark owned by Daimler Truck AG
| Reference # |
|
| místo instalace | Stohovací rampa |
| materiál | Hliník |
| povrch | surový |
| šířka vnější | 420mm |
| výška vnější | 850mm |
| výška uvnitř | 490mm |
| Rozpětí | 360mm |
| Váha | 4.2kg |
| Váha | 4,200kg |
| Výrobce | variable (not_OEM) |
| ?cs-Zusatz? | . |
| Fotka | Produkt # | Označení |
|---|---|---|
|
|
103-381 | stohovací rampa |