Produkt #
104-174
104-174
upevňovací deska
*)Spare part sold by Cartratec Bohemia s.r.o., are compatible with products of the Rolfo®, Kässbohrer® and Lohr® brands. All brands, references and comparison numbers listed are for comparison purposes only. Pokud není uvedeno jinak, jsou nabízené náhradní díly vyrobeny společností Cartratec nebo pod jejím dohledem
Lohr® is a registered trademark owned by Lohr Industrie S.A.
Rolfo® is a registered trademark owned by Rolfo S.P.A.
Kässbohrer® is a registered trademark owned by Daimler Truck AG
| Reference # |
|
| strana | spodní |
| materiál | Ocel |
| povrch | pozinkováno |
| délka vnější | 232mm |
| šířka vnější | 312mm |
| výška vnější | 16mm |
| Váha | 2.8kg |
| Váha | 2,800kg |
| Výrobce | Schneebichler |
| ?cs-Zusatz? | . |
| Fotka | Produkt # | Označení |
|---|---|---|
|
|
104-177 | posuvná deska |
|
|
104-173 | šroub |
|
|
102-316 | vzduchové měchy |
|
|
104-171 | stabilizátor |