Produkt #
106-675
106-675
ložiskové pouzdro
*)Spare part sold by Cartratec Bohemia s.r.o., are compatible with products of the Rolfo®, Kässbohrer® and Lohr® brands. All brands, references and comparison numbers listed are for comparison purposes only. Pokud není uvedeno jinak, jsou nabízené náhradní díly vyrobeny společností Cartratec nebo pod jejím dohledem
Lohr® is a registered trademark owned by Lohr Industrie S.A.
Rolfo® is a registered trademark owned by Rolfo S.P.A.
Kässbohrer® is a registered trademark owned by Daimler Truck AG
| Reference # |
|
| materiál | Ocel |
| povrch | surový |
| délka vnější | 212mm |
| šířka vnější | 102mm |
| výška vnější | 110mm |
| Váha | 1.605kg |
| Váha | 1,605kg |
| Výrobce | Schneebichler |
| ?cs-Zusatz? | . |
| Fotka | Produkt # | Označení |
|---|---|---|
|
|
106-674 | šroubovice |
|
|
106-682 | drážkovaná kulatá matice |
|
|
106-683 | podložka |
|
|
102-712 | drážkovaná kulatá matice |
|
|
105-479 | válcový šroub |
|
|
105-481 | podložka |
|
|
105-480 | pojistná matice |
| Fotka | Množství | Produkt # | Označení |
|---|---|---|---|
|
|
2 | 104-815 | kuželíkové ložisko |
|
|
1 | 100-572 | těsnicí kroužek hřídele |
|
|
1 | 105-198 | O-kroužek |
|
|
1 | 104-197 | ochranný kryt |