Produkt #
106-836
106-836
šestihranný šroub
*)Spare part sold by Cartratec Bohemia s.r.o., are compatible with products of the Rolfo®, Kässbohrer® and Lohr® brands. All brands, references and comparison numbers listed are for comparison purposes only. Pokud není uvedeno jinak, jsou nabízené náhradní díly vyrobeny společností Cartratec nebo pod jejím dohledem
Lohr® is a registered trademark owned by Lohr Industrie S.A.
Rolfo® is a registered trademark owned by Rolfo S.P.A.
Kässbohrer® is a registered trademark owned by Daimler Truck AG
| Reference # |
|
| norma | DIN 931 ISO 4014 |
| materiál | 8.8 |
| povrch | pozinkováno |
| délka vnější | 150mm |
| závit | M24 |
| rozteč závitu | 3 |
| Váha | 0.608kg |
| Váha | 0,608kg |
| Výrobce | variable [not_OEM] |
| ?cs-Zusatz? | . |
| Fotka | Produkt # | Označení |
|---|---|---|
|
|
102-944 | tlumič pérování |
|
|
103-733 | tlumič pérování |