Produkt #
107-295
107-295
šroub
*)Spare part sold by Cartratec Bohemia s.r.o., are compatible with products of the Rolfo®, Kässbohrer® and Lohr® brands. All brands, references and comparison numbers listed are for comparison purposes only. Pokud není uvedeno jinak, jsou nabízené náhradní díly vyrobeny společností Cartratec nebo pod jejím dohledem
Lohr® is a registered trademark owned by Lohr Industrie S.A.
Rolfo® is a registered trademark owned by Rolfo S.P.A.
Kässbohrer® is a registered trademark owned by Daimler Truck AG
| Reference # |
|
| norma | DIN 912 ISO 4762 |
| materiál | 8.8 |
| povrch | pozinkováno |
| délka vnější | 75mm |
| závit | M6 |
| Váha | 0.017kg |
| Váha | 0,017kg |
| Výrobce | variable [not_OEM] |
| ?cs-Zusatz? | . |