Produkt #
107-956
107-956
brzdový hřídel
*)Spare part sold by Cartratec Bohemia s.r.o., are compatible with products of the Rolfo®, Kässbohrer® and Lohr® brands. All brands, references and comparison numbers listed are for comparison purposes only. Pokud není uvedeno jinak, jsou nabízené náhradní díly vyrobeny společností Cartratec nebo pod jejím dohledem
Lohr® is a registered trademark owned by Lohr Industrie S.A.
Rolfo® is a registered trademark owned by Rolfo S.P.A.
Kässbohrer® is a registered trademark owned by Daimler Truck AG
| Reference # |
|
| strana | pravý |
| tvar | Z |
| materiál | Ocel |
| povrch | KTL |
| délka vnější | 263mm |
| délka uvnitř | 140mm |
| průměr 2/ vnější | 41.9mm |
| Váha | 2.4kg |
| Váha | 2,400kg |
| Výrobce | BPW |
| ?cs-Zusatz? | SN30.. A=140 |
| Fotka | Produkt # | Označení |
|---|---|---|
|
|
107-955 | brzdový hřídel |