Article #
100-085
100-085
side marker light
*)Spare part sold by Cartratec Bohemia s.r.o., are compatible with products of the Rolfo®, Kässbohrer® and Lohr® brands. All brands, references and comparison numbers listed are for comparison purposes only. Unless specified otherwise, the items offered are manufactured by Cartratec or for Cartratec under their supervision.
Lohr® is a registered trademark owned by Lohr Industrie S.A.
Rolfo® is a registered trademark owned by Rolfo S.P.A.
Kässbohrer® is a registered trademark owned by Daimler Truck AG
| Reference # |
|
| type/series | Unipoint |
| colour | orange |
| length outside | 18.5mm |
| width outside | 120mm |
| height outside | 46mm |
| connection 1 design | P&R |
| light source | 1 LED |
| cable | 1.5m |
| Weight | 0.14kg |
| Weight | 0,140kg |
| Manufacturer | Aspöck |
| Additional information | without protection cover |
| picture | Article # | Description |
|---|---|---|
|
|
100-029 | sealing cap |
|
|
100-043 | side marker light |
|
|
100-152 | connecting cable |