Article #
105-948
105-948
warning sign foil (2x)
This article is not available at the time. Please check the successors.
*)Spare part sold by Cartratec Bohemia s.r.o., are compatible with products of the Rolfo®, Kässbohrer® and Lohr® brands. All brands, references and comparison numbers listed are for comparison purposes only. Unless specified otherwise, the items offered are manufactured by Cartratec or for Cartratec under their supervision.
Lohr® is a registered trademark owned by Lohr Industrie S.A.
Rolfo® is a registered trademark owned by Rolfo S.P.A.
Kässbohrer® is a registered trademark owned by Daimler Truck AG
| Reference # |
|
| installation location | truck |
| norm | ECE 70.01 |
| side | right/ left |
| shape | self-adhesive |
| width outside | 565mm |
| height outside | 130mm |
| Weight | 0.68kg |
| Weight | 0,680kg |
| Additional information | . |
| picture | Article # | Description |
|---|---|---|
|
|
105-947 | warning sign (2x) |