Article #
106-365
106-365
sliding plate
*)Spare part sold by Cartratec Bohemia s.r.o., are compatible with products of the Rolfo®, Kässbohrer® and Lohr® brands. All brands, references and comparison numbers listed are for comparison purposes only. Unless specified otherwise, the items offered are manufactured by Cartratec or for Cartratec under their supervision.
Lohr® is a registered trademark owned by Lohr Industrie S.A.
Rolfo® is a registered trademark owned by Rolfo S.P.A.
Kässbohrer® is a registered trademark owned by Daimler Truck AG
| Reference # |
|
| material | Plastic |
| colour | grey |
| length outside | 165mm |
| width outside | 80mm |
| height outside | 16mm |
| length inside | 145mm |
| Weight | 0.24kg |
| Weight | 0,240kg |
| Manufacturer | Schneebichler |
| Additional information | . |
| picture | Article # | Description |
|---|---|---|
| error in expression ' @AARTxZUORD(Zubehör)xBILDxLISTE_GEFUNDEN@(Bild1Klein)' at position 2 | @AARTxZUORD(Zubehör)xNR@ | @AARTxZUORD(Zubehör)xKURZBEZ@ |
| error in expression ' @AARTxZUORD(Zubehör)xBILDxLISTE_GEFUNDEN@(Bild1Klein)' at position 2 | @AARTxZUORD(Zubehör)xNR@ | @AARTxZUORD(Zubehör)xKURZBEZ@ |
| error in expression ' @AARTxZUORD(Zubehör)xBILDxLISTE_GEFUNDEN@(Bild1Klein)' at position 2 | @AARTxZUORD(Zubehör)xNR@ | @AARTxZUORD(Zubehör)xKURZBEZ@ |
|
|
101-672 | stabilizer |
|
|
101-668 | air bellow |
|
|
102-008 | countersunk screw |
|
|
102-240 | linch pin |
|
108-175 | fastening plate |
