Produkt #
100-045
100-045
boční obrysové světlo
*)Spare part sold by Cartratec Bohemia s.r.o., are compatible with products of the Rolfo®, Kässbohrer® and Lohr® brands. All brands, references and comparison numbers listed are for comparison purposes only. Pokud není uvedeno jinak, jsou nabízené náhradní díly vyrobeny společností Cartratec nebo pod jejím dohledem
Lohr® is a registered trademark owned by Lohr Industrie S.A.
Rolfo® is a registered trademark owned by Rolfo S.P.A.
Kässbohrer® is a registered trademark owned by Daimler Truck AG
| Reference # |
|
| typ/série | Flatpoint |
| barva | žlutá |
| délka vnější | 70mm |
| šířka vnější | 100mm |
| výška vnější | 35mm |
| světelné zdroje | 1 LED |
| kabel | 0m |
| Váha | 0.084kg |
| Váha | 0,084kg |
| Výrobce | Aspöck |
| ?cs-Zusatz? | . |
| Fotka | Produkt # | Označení |
|---|---|---|
|
|
100-046 | boční obrysové světlo |
|
|
100-087 | boční obrysové světlo |