Article #
100-045
100-045
side marker light
*)Spare part sold by Cartratec Bohemia s.r.o., are compatible with products of the Rolfo®, Kässbohrer® and Lohr® brands. All brands, references and comparison numbers listed are for comparison purposes only. Unless specified otherwise, the items offered are manufactured by Cartratec or for Cartratec under their supervision.
Lohr® is a registered trademark owned by Lohr Industrie S.A.
Rolfo® is a registered trademark owned by Rolfo S.P.A.
Kässbohrer® is a registered trademark owned by Daimler Truck AG
| Reference # |
|
| type/series | Flatpoint |
| colour | yellow |
| length outside | 70mm |
| width outside | 100mm |
| height outside | 35mm |
| light source | 1 LED |
| cable | 0m |
| Weight | 0.084kg |
| Weight | 0,084kg |
| Manufacturer | Aspöck |
| Additional information | with protection cap, without cable |
| picture | Article # | Description |
|---|---|---|
|
|
100-046 | side marker light |
|
|
100-087 | side marker light |