Produkt #
101-696
101-696
stabilizátor
*)Spare part sold by Cartratec Bohemia s.r.o., are compatible with products of the Rolfo®, Kässbohrer® and Lohr® brands. All brands, references and comparison numbers listed are for comparison purposes only. Pokud není uvedeno jinak, jsou nabízené náhradní díly vyrobeny společností Cartratec nebo pod jejím dohledem
Lohr® is a registered trademark owned by Lohr Industrie S.A.
Rolfo® is a registered trademark owned by Rolfo S.P.A.
Kässbohrer® is a registered trademark owned by Daimler Truck AG
| Reference # |
|
| materiál | Ocel |
| povrch | pozinkováno |
| délka vnější | 947mm |
| šířka vnější | 1295mm |
| výška vnější | 15mm |
| Váha | 33kg |
| Váha | 33,000kg |
| Výrobce | Schneebichler |
| ?cs-Zusatz? | . |
| Fotka | Produkt # | Označení |
|---|---|---|
|
|
101-641 | šroub |
|
|
101-646 | uzamykací deska |
|
101-694 | opravná sada stabilizátoru |
|
|
100-923 | pouzdro pružiny |
|
|
101-628 | posuvná deska |
|
|
101-626 | posuvná deska |
