Produkt #
101-819
101-819
válec
*)Spare part sold by Cartratec Bohemia s.r.o., are compatible with products of the Rolfo®, Kässbohrer® and Lohr® brands. All brands, references and comparison numbers listed are for comparison purposes only. Pokud není uvedeno jinak, jsou nabízené náhradní díly vyrobeny společností Cartratec nebo pod jejím dohledem
Lohr® is a registered trademark owned by Lohr Industrie S.A.
Rolfo® is a registered trademark owned by Rolfo S.P.A.
Kässbohrer® is a registered trademark owned by Daimler Truck AG
| Reference # |
|
| místo instalace | prodloužení přívěsu |
| tvar | dvojité hraní |
| povrch | lakované |
| barva | černá |
| délka vnější | 2240mm |
| průměr 1/ uvnitř | 45mm |
| průměr 2/ vnější | 78mm |
| průměr 3 | 63mm |
| Rozpětí | 2000mm |
| Váha | 58.5kg |
| Váha | 58,500kg |
| Výrobce | Schneebichler |
| ?cs-Zusatz? | . |
| Fotka | Produkt # | Označení |
|---|---|---|
|
|
102-038 | vodicí pouzdro |
|
|
103-449 | zástrčka |
|
|
101-349 | podložka |
|
|
101-802 | sada těsnění |
|
|
103-665 | vodicí pouzdro |
|
|
101-707 | sada těsnění |