Produkt #
102-539
102-539
zadní světlo
*)Spare part sold by Cartratec Bohemia s.r.o., are compatible with products of the Rolfo®, Kässbohrer® and Lohr® brands. All brands, references and comparison numbers listed are for comparison purposes only. Pokud není uvedeno jinak, jsou nabízené náhradní díly vyrobeny společností Cartratec nebo pod jejím dohledem
Lohr® is a registered trademark owned by Lohr Industrie S.A.
Rolfo® is a registered trademark owned by Rolfo S.P.A.
Kässbohrer® is a registered trademark owned by Daimler Truck AG
| Reference # |
|
| typ/série | PRO-Vertical |
| strana | vpravo / vlevo |
| tvar | 4-funkce |
| délka vnější | 32mm |
| šířka vnější | 163mm |
| výška vnější | 55mm |
| spojení 1 design | otevřený |
| kabel | 0.5m |
| napětí | 12/24V |
| Váha | 0.233kg |
| Váha | 0,233kg |
| Výrobce | Proplast |
| ?cs-Zusatz? | . |
| Fotka | Produkt # | Označení |
|---|---|---|
|
|
102-538 | zadní světlo |