Article #
102-539
102-539
rear lamp
*)Spare part sold by Cartratec Bohemia s.r.o., are compatible with products of the Rolfo®, Kässbohrer® and Lohr® brands. All brands, references and comparison numbers listed are for comparison purposes only. Unless specified otherwise, the items offered are manufactured by Cartratec or for Cartratec under their supervision.
Lohr® is a registered trademark owned by Lohr Industrie S.A.
Rolfo® is a registered trademark owned by Rolfo S.P.A.
Kässbohrer® is a registered trademark owned by Daimler Truck AG
| Reference # |
|
| type/series | PRO-Vertical |
| side | right/ left |
| shape | 4-functions |
| length outside | 32mm |
| width outside | 163mm |
| height outside | 55mm |
| connection 1 design | open |
| cable | 0.5m |
| voltage | 12/24V |
| Weight | 0.233kg |
| Weight | 0,233kg |
| Manufacturer | Proplast |
| Additional information | with reverse light |