Produkt #
104-232
104-232
průvodce disk
*)Spare part sold by Cartratec Bohemia s.r.o., are compatible with products of the Rolfo®, Kässbohrer® and Lohr® brands. All brands, references and comparison numbers listed are for comparison purposes only. Pokud není uvedeno jinak, jsou nabízené náhradní díly vyrobeny společností Cartratec nebo pod jejím dohledem
Lohr® is a registered trademark owned by Lohr Industrie S.A.
Rolfo® is a registered trademark owned by Rolfo S.P.A.
Kässbohrer® is a registered trademark owned by Daimler Truck AG
| Reference # |
|
| strana | externí |
| materiál | Ocel |
| povrch | GEOMET® |
| šířka vnější | 7.9mm |
| průměr 1/ uvnitř | 37.9mm |
| průměr 2/ vnější | 68mm |
| Váha | 0.15kg |
| Váha | 0,150kg |
| Výrobce | Kässbohrer |
| ?cs-Zusatz? | . |
| Fotka | Produkt # | Označení |
|---|---|---|
|
|
107-457 | průvodce disk |