Produkt #
106-089
106-089
světlo čiré
*)Spare part sold by Cartratec Bohemia s.r.o., are compatible with products of the Rolfo®, Kässbohrer® and Lohr® brands. All brands, references and comparison numbers listed are for comparison purposes only. Pokud není uvedeno jinak, jsou nabízené náhradní díly vyrobeny společností Cartratec nebo pod jejím dohledem
Lohr® is a registered trademark owned by Lohr Industrie S.A.
Rolfo® is a registered trademark owned by Rolfo S.P.A.
Kässbohrer® is a registered trademark owned by Daimler Truck AG
| Reference # |
|
| typ/série | PRO-Jet |
| barva | červená, bílá |
| délka vnější | 80mm |
| šířka vnější | 40mm |
| výška vnější | 45mm |
| světelné zdroje | LED |
| kabel | 0.5m |
| napětí | 12/24V |
| Váha | 0.85kg |
| Váha | 0,850kg |
| Výrobce | Proplast |
| ?cs-Zusatz? | . |
| Fotka | Produkt # | Označení |
|---|---|---|
|
|
108-142 | upevňovací deska |