Produkt #
106-450
106-450
zadní světlo
*)Spare part sold by Cartratec Bohemia s.r.o., are compatible with products of the Rolfo®, Kässbohrer® and Lohr® brands. All brands, references and comparison numbers listed are for comparison purposes only. Pokud není uvedeno jinak, jsou nabízené náhradní díly vyrobeny společností Cartratec nebo pod jejím dohledem
Lohr® is a registered trademark owned by Lohr Industrie S.A.
Rolfo® is a registered trademark owned by Rolfo S.P.A.
Kässbohrer® is a registered trademark owned by Daimler Truck AG
| Reference # |
|
| typ/série | LC5 |
| strana | vpravo / vlevo |
| tvar | svislý |
| délka vnější | 350mm |
| šířka vnější | 130mm |
| výška vnější | 83mm |
| spojení 1 design | PG |
| světelné zdroje | Žárovka |
| napětí | 12/24V |
| Váha | 0.9kg |
| Váha | 0,900kg |
| Výrobce | variable [not_OEM] |
| ?cs-Zusatz? | . |