Produkt #
107-764
107-764
zadní světlo
*)Spare part sold by Cartratec Bohemia s.r.o., are compatible with products of the Rolfo®, Kässbohrer® and Lohr® brands. All brands, references and comparison numbers listed are for comparison purposes only. Pokud není uvedeno jinak, jsou nabízené náhradní díly vyrobeny společností Cartratec nebo pod jejím dohledem
Lohr® is a registered trademark owned by Lohr Industrie S.A.
Rolfo® is a registered trademark owned by Rolfo S.P.A.
Kässbohrer® is a registered trademark owned by Daimler Truck AG
| Reference # |
|
| strana | vpravo / vlevo |
| tvar | 5-funkcí |
| délka vnější | 28mm |
| šířka vnější | 225.6mm |
| výška vnější | 104.6mm |
| tloušťka | 28mm |
| světelné zdroje | LED |
| kabel | 0.5m |
| napětí | 24VV |
| Váha | 0.41kg |
| Váha | 0,410kg |
| Výrobce | Jokon |
| ?cs-Zusatz? | . |