Article #
107-764
107-764
rear lamp
*)Spare part sold by Cartratec Bohemia s.r.o., are compatible with products of the Rolfo®, Kässbohrer® and Lohr® brands. All brands, references and comparison numbers listed are for comparison purposes only. Unless specified otherwise, the items offered are manufactured by Cartratec or for Cartratec under their supervision.
Lohr® is a registered trademark owned by Lohr Industrie S.A.
Rolfo® is a registered trademark owned by Rolfo S.P.A.
Kässbohrer® is a registered trademark owned by Daimler Truck AG
| Reference # |
|
| side | right/ left |
| shape | 5-functions |
| length outside | 28mm |
| width outside | 225.6mm |
| height outside | 104.6mm |
| thickness | 28mm |
| light source | LED |
| cable | 0.5m |
| voltage | 24VV |
| Weight | 0.41kg |
| Weight | 0,410kg |
| Manufacturer | Jokon |
| Additional information | stop, position, indicator, fog light, reversing light, reflex reflector L940 |